• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’ın şov haftası

Aslan’ın şov haftası
Giriş Tarihi: 22.7.2019

ile yolları ayırmaya hazırlanan , ’nun yıldız oyuncusu ’nun da transferini bitirecek. ve ile de görüşen sarı-kırmızılılar ’ü de renklerine bağlamak istiyor

Galatasaray'da bombalarının bu hafta içinde patlaması beklenirken sarı-kırmızılılar gövde gösterisine hazırlanıyor. Senegalli golcüsü için Al Nassr kulübü ile 14 milyon Euro'ya anlaştığı öne sürülen sarı-kırmızılıların listesindeki yıldızlara birer birer imza attıracağı konuşuluyor. 'ın öncelikle 'dan transferini bitireceği konuşulurken orta sahaya takviye konusunda Ever ve Josef ile temasa geçeceği öğrenildi.

Aslan’ın şov haftası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN