• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altınordu’da kaptan dümende

Altınordu’da kaptan dümende
Giriş Tarihi: 24.7.2019

Kırmızı-lacivertlilerin tecrübeli oyuncusu , “Akademimiz tam bir futbolcu madeni. Gençlere hep destek oluyoruz. Doğruları gösteriyoruz” dedi

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'da sürdüren Altınordu'nun deneyimli kaptanlarından Berkay Samancı, gençlere kılavuzluk yapıyor. Altınordu Futbol Akademisi'nden gelen 16 yaşındaki Ravil Tagir ve 15 yaşındaki Burak İnce ile özel olarak ilgilenen Berkay Samancı, "Altınordu Futbol Akademisi, bir altın madeni. Sadece Ravil ve Burak değil, eğitimlerini devam ettirenler de bu madendeki diğer altınlar. Misyonumuz ise gençlerimize doğruyu göstermek" dedi. Gençlere "Kıymet bilin" uyarısında bulunan deneyimli kaptan, "Vefa, aidiyet sadakat, arma, sevgi ve saygı, futbolun fazla rağbet görmeyen değerleri. Ancak; Totti ve Puyol gibi oyuncuları asıl efsaneleştiren sadece futbolları değil, bu değerleri temsil etmeleridir. Sadece futbol oynayarak Dünya çapında bir yıldız olamazsınız. Biz, teknik direktörümüz Hüseyin Eroğlu ve ekibi ile birlikte sizlere hep doğru yolu göstereceğiz. Size güveniyor ve inanıyoruz" diye konuştu.

FARKLI OLACAĞIZ

Takımın tam anlamıyla bir kolej havasına büründüğünü de kaydeden Samancı şöyle devam etti:

"5 sezonda dört kez Play-Off iddiamızı son maça kadar taşıdık. Gençlerimizle çıktığımız yeni sezonda hedefe ulaşacağız."

BAŞKANIMIZ ARTIK GÜLMELİ

En çok istediği şeyin başkan Seyit Mehmet Özkan'ın yüzünü güldürmek olduğunu açıklayan Berkay Samancı, "Ben Altınordu'nun neferiyim. Futbolculuğum biter ne görev verilirse onu yaparım. Çünkü tek düşüncem başkanımızın omuzlarındaki yükü biraz olsan hafifletebilmek. Altınordu, artık bir İzmir veya Türkiye projesi olmaktan çıktı. Burada bir tarih yazılıyor ve bizler de bunu canlı olarak içeriden izliyoruz. Bu toprakların çocukları için yapılan her şey çok değerli" diye konuştu.

Altınordu’da kaptan dümende haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN