• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Başkan dümende

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı 1.5 ay içinde futbol takımı için 1.5 milyon TL kaynağı kendisi yarattı. Başkan Büyükkarcı, “Kulüp asla sahipsiz kalmaz, bu sezon mesaimi futbola ayıracağım” dedi

Başkan dümende

26.7.2019

TFF 3. Lig 2. Grup takımlarından Karşıyaka'da başkan Turgay Büyükkarcı Haziran ayında futbol şubesinde yaşanan yönetim krizinin ardından işin başına kendi geçti. Geçen sezon başarılı olan teknik direktör Mesut Toros ile anlaşan, Onur Kıntaş ve Bartu Umut dışında mevcut kadroyu koruyan Büyükkarcı tüm ödemeleri de cebinden yaptı. Geçen sezondan oyunculara ödenmesi gerek 800 bin TL'ye yakın üç aylık maaş alacakları, yeni sezon peşinatları, kulübe malzeme temin eden firmaya olan 250 bin TL'lik borcu ve Afyon kamp masraflarının ödemelerini yaptı. Büyükkarcı 1.5 aylık süre içinde 1.5 milyon TL'ye yakın ödeme yaptı

ÇOK DAHA İYİ OLACAĞIZ

Futbol takımına 1 kuruş borçlarının olmadığını belirten Başkan Büyükkarcı, "Bu kulüp bu arma hiç bir zaman sahipsiz kalmaz. Göreve geldiğimde camiaya yüzünüzü yere baktırmayacağım demiştim. Bu sözümü tutmak benim boynumu borcu. Futbolda geçen sezon yakaladığımız güzel ortamı yeni sezonda da üzerine koyarak sürdürmek istiyoruz" dedi.

FUTBOL TAKIMI ASLA YALNIZ KALMAYACAK

Alt yapıdan yetişen oyuncuların geçen sezon yakaladığı başarıyı yeni sezonda da tekrarlayacaklarından hiç şüphesinin olmadığını belirten Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Futbolda da sportif başarı için tüm imkanlarımızı kullanacağız. Ben bu sezon tüm mesaimi futbol için kullanacağım. Yönetimin içinden veya camiadan bir ismi daha futbola monte etmeyi düşünüyorum. Teknik heyet, futbolcu, taraftar ve yönetim arasında köprü oluşturacak bir isim olacak. Doğru ismi bulmak için temaslarım sürüyor" dedi.

Başkan dümende haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.