• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altınordu adım adım ilerliyor

Altınordu adım adım ilerliyor
Giriş Tarihi: 28.7.2019

Altınordu, Erzurum kampını noktalayıp İzmir'e dönerken teknik direktör Hüseyin Eroğlu, takımın hedeflenen seviyeye adım adım yükseldiğini açıkladı. "Genç ve dinamik bir takımız. Yaş ortalamamız 22,7. Gençliğin verdiği enerjiyle her geçen gün daha güçlü oluyoruz" vurgusu yapan Eroğlu, "Erzurum kampı, sistem, plan ve taktiğin oyuncularımız tarafından öğrenilip uygulanması açısından çok önemliydi ki bunu başardığımızı görmek mutluluk verici. Fiziksel antrenmanlarımızı, taktiksel seviyemizi mükemmel düzeye taşımak için yapıyoruz. Geçen sezondan gelen tecrübeli futbolcular, hazırlayıcı takımımız Niğde Anadolu FK'dan gelen gençlerimiz ve ALFA patentli evlatlarımızın bulunduğu kadromuzla adım adım lige yaklaşıyoruz" dedi.

Altınordu adım adım ilerliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN