• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da temliklere 11 milyon TL gitti

Denizlispor'da temliklere 11 milyon TL gitti

09.08.2019, 12:44

'de iddialı kadro kurmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Yukatel bir yandan borç ödüyor. En az 3 transfer daha yapmak istediklerini vurgulayan , " transferi kesinlikle olmamıştır. Şimdi kanat başta olmak üzere 3 transfer daha yapmayı planlıyoruz" dedi

Başkan Yardımcısı Engin Şahin, şu ana kadar kulübün kasasına giren 11 milyon TL'yi temliklere dağıttıklarını ve 1 kuruş para alamadıklarını söyledi. Sadece bağışlarla gelir elde ettiklerini anlatan Şahin, "Elde edeceğimiz paraları da temliklere aktaracağız. Bize bir kuruş kalmadı. Başkanımızla birlikte maddi sıkıntıları çözmek için her gün bağış topluyor, satışlar yapıyoruz" diye konuştu.

En az 3 transfer daha yapmak istediklerini vurgulayan Engin Şahin, "Bakary Sako transferi kesinlikle olmamıştır. Şimdi kanat başta olmak üzere 3 transfer daha yapmayı planlıyoruz. Görüşmelerimiz sürüyor. Eğer fiyatta anlaşırsak 3-4 gün içinde futbolculara imza attırmış oluruz. Hata yapmak istemiyoruz, titiz davranmalıyız. Ligin başında evimizde Galatasaray ile oynayacağız. Takımın hazır olması için uğraşıyoruz. Eksikliklerimizi bir an önce tamamlayacağız" cümlelerini kullandı.

DHA

Denizlispor'da temliklere 11 milyon TL gitti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN