• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tek derdim arma

Tek derdim arma
Giriş Tarihi: 9.8.2019

Başkanı , “Kimseyle polemiğe girmek istemiyorum, enerjimi boş yere harcamak yerine kulübü ileriye götürmek için yoğun uğraş içerisindeyiz” diye konuştu

Karşıyaka Başkana Turgay Büyükkarcı, kulübü daha üst seviyeye ulaştırmak için yoğun bir çalışma içinde olduklarını belirtti. Kimseyle polemiğe girmeyeceğini ve enerjisini harcamak istemediğini belirten Büyükkarcı, "Tek derdim kulübü ileriye götürmek. Bayram öncesinde tüm sporcu ve çalışanlarımıza ödemelerimizi yaptık. Tüm branşlarda sorunsuzuz. Enerjiyi doğru yere kullanarak armamıza layık olup en iyi şekilde temsil etmek için çalışıyoruz" dedi.

GENÇLERE GÜVENİYORUZ

Alt yapı patentli oyunculardan kurulu futbol takımından memnum olduğunu belirten KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, "TSYD Kupası'nda iki üst ligde bulunan Menemen'e karşı ortaya koyduğumuz futbol bana gelecek için çok umut verdi. Takım içinde özlediğimiz istek, hırs ve motivasyon Üst seviyede. Oyuncularımız ve teknik heyetle yaptığımız toplantıda onlardan memnun olduğumu ve böyle devam etmelerini istedim. Bizim gençlerimize güvenimiz tam. Onların bu birlik ve beraberlikle Karşıyakalıları da gururlandıracaklarından eminin" şeklinde konuştu.

SOMUT ADIM ATACAĞIZ

Kulübe tesis ve kalıcı gelir kazandırmak için görüşmelerinin tüm hızıyla sürdüğünü belirten Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Göreve geldiğimiz günden beri Karşıyaka Spor Kulübü'nün geçmiş yıllarda kaybettiği prestij ve güvenini tekrar kazandırmak için yoğun çaba sarf ettik. Kamuoyunda o güven tekrardan sağlanmaya başladı. Kulübümüze tesis ve gelir kazandırmak için çalışmalarımız sürüyor. Ancak bu işler resmiyet kazanmadan açıklamak istemiyorum. Hiç bir zaman hayallerle değil gerçeklerle camianın karşısına çıkmış biriyim" ifadelerini kullandı.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Tek derdim arma haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN