• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gölge etmeyin yeter!

Gölge etmeyin yeter!
Giriş Tarihi: 13.8.2019

Şahin, ’in ’li belediye başkanı ile yaşanan gerginlik sonrası kulübe gelen yıllık 1.3 milyon liralık gelirin geri verildiğini söyledi

Menemenspor'da Onursal Başkan Tahir Şahin, sezon öncesi Yeni Asır'a önemli açıklamalarda bulundu. Menemen eski Belediye Başkanı Tahir Şahin ile koltuğu devrettiği CHP'li yeni başkan Serdar Aksoy arasında yaşanan gerginlik uzun süre gündemden düşmezken, Şahin kendi döneminde kulübe verdiği desteğin şu an kesildiğini ifade etti. Şahin, Serdar Aksoy'un kulüpten belediyeye ait personel ile altyapı antrenörlerini çekmesinin ardından kulübe gelir getirici dükkan ve otopark gelirlerini de belediyeye geri verdiklerini belirtti. Şahin, "Belediye her işleme rant gözüyle baktığı için biz de kiralardan gelen yıllık 1 milyon 300 bin lirayı protokolle belediyeye verdik. Eğer biz istemeseydik, bu gelirleri onlar bizden alamazdı. Herkesi kendisi gibi gören bir zihniyete karşı tepkimizi koyduk. Maddi zararlar kapatılır. Ama belediyenin yaptığı kara propaganda kapanmaz" dedi.

DİMDİK AYAKTAYIZ

İnsanların bu ayıplarıyla yaşayacağını dile getiren Şahin şöyle konuştu:

"Çok zor günler geçirmemize rağmen ayaktayız. Ama yarın ne olacağı belli değil. Yeni aksiyonlarla karşımıza çıkabilirler. 2 yıl içinde Süper Lig'e çıkabiliriz. Olası bir aksilikte bunun takdirini kamuoyuna bırakıyoruz."

BURAK HAKERLER

Gölge etmeyin yeter! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN