• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’un gözü federasyonda

Denizlispor’un gözü federasyonda
Giriş Tarihi: 12.9.2019

Mali yönden rahat olmayan 'da kurmayların gözü TFF'den gelecek olan ödemelerde. Yeşil-siyahlılar, hem lige başlangıçta ödenen desteğin önemli bir kısmını, hem de maçlardan kazandığı paraları TFF'den tahsil edemedi.

Mali yönden rahat olmayan Denizlispor'da kurmayların gözü TFF'den gelecek olan ödemelerde. Yeşil-siyahlılar, hem lige başlangıçta ödenen desteğin önemli bir kısmını, hem de maçlardan kazandığı paraları TFF'den tahsil edemedi. Yabancı futbolcularına aylık 392 bin Euro ödemesi bulunan Türk futbolcuları ile birlikte aylık gideri toplam 6,5 milyon lirayı bulan yeşil-siyahlı kulüp, mali konular da sıkıntı yaşıyor. Yönetim, oyuncularına şampiyonluk pirimlerini ödemediği, geçen sezondan bazı futbolcuların alacakları bulunduğu öğrenildi. Kurmayların sıkıntılara rağmen takıma G.Saray, Antalya ve Göztepe maçının toplam 95'er bin liralık primlerini ödediği öğrenildi.

Denizlispor’un gözü federasyonda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN