• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

masaya oturdu

Akhisarspor masaya oturdu

16.1.2020

n ESKİ futbolcularından Marvin Emnes'in kesinleşmiş 970 bin Euro alacağı nedeniyle FIFA kanalıyla gelen transfer yasağını kaldırmaya çalışan Akhisarspor, oyuncu temsilcisiyle pazarlıklarını sürdürüyor. Yine FIFA'da davalık olduğu Grbic, Dany ve Josue için de hukuki mücadelesini sürdüren yeşil-siyahlı ekibin başkan Fatih Karabulut, "Emnes'le ilgili görüşmelerimiz sürüyor. En son kendisine 200 bin Euro teklif ettik ama olumlu dönüş alamadık. Kendisi bizde 7 maç oynamış, haksız bir kazanç elde etmiş. Bizden sonra bin Euro ücretle anlaşma yapmış. Bizden önceki yönetim 700 bin Euro teklif etmiş ama kabul etmemiş. Ama biz ısrarla anlaşma zemini arıyoruz" dedi. Yasak kalkarsa 2-3 takviye yapmayı düşündüklerini belirten Karabulut, Adanaspor'u yenerek ikinci yarıya galibiyetle başlamak istediklerini söyledi.

■ KENAN MOLLA

Akhisarspor masaya oturdu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.