• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Karpuzlu filede umut veriyor

Anadolu Lisesi’ni 3-0’lık sonuçla yenen yeşil-siyahlılar finali kaçırdı, gelecek için ümit verdi

Karpuzlu filede umut veriyor

16.1.2020

Spor salonu olmayan ve beton zeminde antrenmanlarını sürdüren Karpuzlu Anadolu Lisesi'nin erkek voleybol takımı, Aydın Okullararası Voleybol Şampiyonası'nda Süleyman Demirel Anadolu Lisesi'ni 3-0'lık skorla mağlup ederek yarı finale kadar yükseldi, ama son iki maçını kaybedip 4.'lükle yetindi. Sportif başarılarıyla dikkat çeken Karpuzlu Anadolu Lisesi, yarı finalde Güzelçamlı Ayşıl Oğuz Çok Programlı Lisesi'ne 3-0 yenilerek finalin kapısından döndü.

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇINI DA KAYBETTİ
Antrenmanlarını beton zeminde yapan Karpuzlu Anadolu Lisesi, finale çok yaklaşmıştı. Yarı final mücadelesinde Güzelçamlı Ayşıl Oğuz Çok Programlı Lisesi'ne 3-0 mağlup olan Karpuzlu'nun Efeleri, Cumhuriyet Anadolu Lisesi'yle üçüncülük maçına çıktı. Bu mücadeleyi de 3-2 kaybeden Karpuzlu Anadolu Lisesi il dördüncüsü oldu, ama sergilediği performansla gelecek adına ümit verdi. Okul olarak önemli bir başarıya imza attıklarını belirten okul müdürü İlker Akçay, hedeflerinin gelecek yıllarda şampiyonluk olduğunu söyledi.

■ MEHMET KAVAS

Karpuzlu filede umut veriyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.