• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Salihli tek yürek

Salihli 45.5 tarafından ’a destek için “Söz konusu Salihli olunca, gerisi teferruattır” sloganıyla toplantı gerçekleşti.

Salihli tek yürek
Giriş Tarihi: 14.2.2020

Bal 8. Grup'ta mücadele eden Salihli Belediyespor'a destek amacıyla taraftar grupları bir araya geldi. 45.5 Taraftarlar Derneği Başkanı Yakup Karahan öncülüğünde "Söz konusu Salihli olunca, gerisi teferruattır" sloganı ile yapılan toplantıya Genç Fenerbahçeliler, UltrAslan, BJK Lise ve Salihli Tayfa ile yeşilbeyaz renklere gönül verenler katıldı.

MAÇLARDA OMUZ OMUZA
Amaçlarının Salihli'de taraftar grupları ile bir araya gelip, yeşil-beyaz için el ele gönül gönüle verip, birlikteliğin sağlanması olduğuna vurgu yapan 45.5 Taraftarlar Derneği Başkanı Yakup Karahan, "Tüm taraftar gruplarındaki arkadaşlarımız, Salihli Tayfa öncülüğünde tüm maçlarda omuz omuza olacaklar" dedi. Tüm taraftarları maça davet eden Karhan, "Toplanıp, maça davullu zurnalı kortej halinde gideceğiz. Yeşil-beyaz renklere gönül veren herkesi maça bekliyoruz. Çünkü sen, ben yok, biz varız. Eğer sen yoksan bir kişi eksiğiz. Zaman kenetlenip, destek olma zamanıdır" dedi.

EMRE SAÇLI

Salihli tek yürek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA