• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Turgutlulu Reyhan Şampiyonu

Turgutlulu Reyhan Türkiye Şampiyonu
Giriş Tarihi: 14.2.2020

Türkiye Muay-Thai Federasyonu tarafından Nevşehir'de gerçekleştirilen Büyükler ve U-23 Türkiye Muay-Thai Şampiyonası'nda Turgutlulu sporcu Reyhan Başçı 60 kiloda Türkiye Şampiyonu olurken 81 kiloda mücadele eden Halil Boral da Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Türkiye Muay- Thai Federasyonu tarafından Hasan Karlı anısına Nevşehir'in Kozaklı ilçesinde düzenlenen şampiyonaya katılan Turgutlulu sporcu Reyhan Başçı, büyük bayanlar kategorisinde tüm zorlu rakiplerini eleyerek 60 kiloda Türkiye'nin en iyisi olduğunu kanıtlayarak şampiyon olurken, 81 kiloda mücadele eden Halil Boral bronz madalyada kaldı. Sporcuların antrenörü Çağlar Seçilmiş, aylar süren disiplinli bir çalışmayla bu başarıyı elde ettiklerini, söyledi. İki sporcu, 22-30 Mayıs 2020 tarihleri arasında Kazakistan'da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonası'nda madalya arayacak.

Turgutlulu Reyhan Türkiye Şampiyonu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN