• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Efsaneden evde kal çağrısı

Efsaneden evde kal çağrısı

26.3.2020

Kariyerinde 9 Avrupa ve 4 Dünya Şampiyonluğu bulunan Rıza Kayaalp evinde spor salonu oluşturup çalışmalarını sürdürüyor. Kayaalp, "Sakatlık süreci yaşıyordum. O yönden biraz şanslıyım ama zaten tedavi sürecim devam ediyor. Hocalarımla ve doktorlarımızla devamlı temas halindeyim. Evde kalmamız hepimiz açısından çok önemli. Zorunlu olmadıkça evden çıkmayalım" dedi.

KAYAALP SEVİNİYOR
Rıza, "Kariyerimdeki tek eksik olimpiyat şampiyonluğu. 2020 Tokyo Olimpiyatları'na zaten kota almıştım. Tek amacım Olimpiyat Şampiyonluğu. 2021'e ertelenmesi benim gibi birçok arkadaşım için de avantaj oldu. Bu hedefe ulaşmak için çalışmaya devam edeceğim" diye konuştu.

Efsaneden evde kal çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.