• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

F.Bahçe-Bourges maçı hakeminden şok itiraf

F.Bahçe-Bourges maçı hakeminden şok itiraf

26.3.2020

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın Euroleague'de Bourges ile oynadığı karşılaşmayı yöneten Esperanza Mendoza Holgado, maçtan önce yönettiği bir önceki karşılaşmada parkeye çıkan bir sporcuda korona virüsü olduğunu öğrendiğini ve virüsü yaymaktan korktuğunu söyledi. Holgado "İspanya'da yönettiğim maçta oynayan bir sporcunun korona virüsü testi pozitif çıktı. Bunu Fenerbahçe-Bourges maçından hemen önce öğrendim. Virüsün bana da bulaşmış olabileceğinden ve virüsü yaymaktan korktum. Bu nedenle maç öncesi ve maç sonrası İstanbul'da otel odasından hiç çıkmadım. Ülkeme döndüm ve sağlık durumum iyi ama geçen hafta amcamı kaybettim üzgünüm" şeklinde konuştu.

F.Bahçe-Bourges maçı hakeminden şok itiraf haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.