• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hakemlerimizde sorun yok

Hakemlerimizde sorun yok

26.3.2020

MHK Başkanı Zekeriya Alp şu ana kadar hiçbir hakem, gözlemci ya da temsilcide korona virüs belirtilerine rastlanmadığını söyledi. G.Saray-Beşiktaş derbisini yöneten Abdulkadir Bitigen ve yardımcılarıyla, mücadelenin gözlemcisi ve temsilcisinin de yer aldığı kontrollerin sonucunun negatif olduğunu söyleyen Alp, herkesin izole bir şekilde evinde olduğunu duyurdu.

ALP: HEPSİYLE İLETİŞİM İÇİNDEYİZ
Federasyon Sağlık Kurulu'nun tüm isimlerle iletişim halinde olduğunu belirten Alp, "Herkes evinde. Kimsede semptomlara rastlanmadı. Sadece derbi maçın değil tüm birimlerle sürekli bilgi alışverişindeyiz. En küçük bir bulguda da gereken yapılır" dedi.

Hakemlerimizde sorun yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.