• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Terim’e virüsü kim bulaştırdı?

’in doktoru ikinci başkan Abdürrahim Albayrak’ı ima ederek, “En yakınındaki birisinden bulaşmış” dedi.

Terim’e virüsü kim bulaştırdı?

26.3.2020

Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim'in korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından akıllara Terim'e bu virüsün nasıl bulaştığı sorusu geldi. Fatih Terim'in doktorlarından İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, virüsü Galatasaray'ın ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak'ın bulaştırdığını ima etti. Kocatürk, Fatih Terim'e nasıl bulaştığıyla ilgili durumlar var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru bilmiyorum diyerek şunları söyledi:

DURUMLARI ÇOK İYİ
"Terim'in bu hastalığı olan birileriyle devamlı teması var. Zaten bu bulgular o kişide de tespit edildi. Bulgular önce o kişinin , ardından da Terim'in virüsü kaptığı yönünde. Ama durumları iyi ve kontrol altındalar."

Terim’e virüsü kim bulaştırdı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.