• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Avrupa’da iptal yok

Avrupa’da iptal yok
Giriş Tarihi: 27.3.2020

Avrupa’da iptal yok

Korona virüs nedeniyle ara verilen Euroleague ve Eurocup'un geleceği için dün bir toplantı yapıldı. Sporcu sağlığı birinci sırada tutulurken, yapılan açıklamada, "Euroleague ve Eurocup sezonu her ülkenin sağlık otoritelerinin ve yerel yönetimlerin tavsiyelerine uyarak, tüm katılımcılar için en uygun sağlık ve güvenlik koşullarının sağlanmasına izin verdiği taktirde, yarışmalar devam edecektir" denildi. Yani koşullar herkes için optimal düzeyde uygun olduğunda ligin devam etmesi öngörülüyor. Bunun için bir zaman verilmezken, Eurocup dahil sezonun nasıl devam edeceği ilerleyen günlerde tekrar masaya yatırılacak. İlk hedef, kalan haftaların ve Play-Off'un takvimin ön gördüğü şekilde oynanması olacak. Ülkemizi Eurocup'ta Pınar Kraşıyaka ve Bahçeşehir, Euroleague'de ise Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes temsil ediyor.

Avrupa’da iptal yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA