• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yabancılar kaçıyor

Yabancılar kaçıyor
Giriş Tarihi: 27.3.2020

ING ’de üç takım haricindeki tüm ekipler ülkelerine yolladı.

Basketbolda ülkemizi Avru-pa kupalarında temsil eden Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ve Pınar Karşıyaka'nın dışındaki tüm kulüp-ler yabancı oyuncularını ülkelerine gönderdi. Bir çok yıldız isim kendi ülkelerine dönerken sözleşmele-ri karşılıklı anlaşarak fesih edildi. Özellikle Bahçeşehir ve Türk Tele-kom Avrupa maçlarını hesaba kat-madan oyuncularıyla vedalaşırken, dün FIBA'dan gelen karar sonrası izleyecekleri yol haritası merak-la bekleniyor. Bu kulüpler dışında Erkek Basketbol Ligi'ndeki diğer takımlarda yabancı oyuncularıy-la yolları ayırırken, gelirlerin sıfıra yaklaşması nedeniyle Pınar Karşıyaka, Efes ve Fenerbahçe'nin nasıl tedbirler alacağı merak konusu.

Yabancılar kaçıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA