• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Menemen harekatı

Teknik patron Cenk Laleci, yeni sezon yapılanması için hazırlıklarına başladı Arnavutluk, Hırtavistan, Bulgaristan ve Romanya liglerini mercek altına aldı.

Menemen harekatı

2.4.2020

EKOL Göz Menemenspor'da teknik direktör Cenk Laleci, salgın yüzünden liglere verilen arada evinde yeni sezonun hazırlıklarına başladı. Sarı-lacivertli ekibin genç teknik patronu, evinde kurduğu sistem sayesinde Arnavutluk, Hırtavistan, Bulgaristan ve Romanya liglerini mercek altına aldı.

BİRÇOK GENÇ OYUNCUYU İZLEDİLER
Bu sezon kadrolarına kattıkları Arnavut kaleci Selmani ve savunma oyuncusu David Domgjoni'nin iyi verim alan kurmaylar gözünü bu liglere verildi. Genç ve yetenekli birçok futbolcuyu izlediklerini belirten teknik direktör Cenk Laleci, "Bu liglerde kendisini ispatlamak isteyen birçok oyuncu var. Kulübümüzün hem mali yapısına hem de hedeflerimize uygun isimler üzerinde duruyoruz. Teknik heyetimiz ile birlikte oluşturduğumuz bilgi ağı sayesinde elimizde geniş bir transfer listesi oluştu. Selmani ve David'in performansı ortada. Nijerya'dan aldığımız Sikiru'nun da kumaşı iyi. Titiz çalışıp, kendi yıldızlarımızı yaratmak istiyoruz. Bunun içinde titiz ve yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Genç futbolcular ve altyapıya önem vermek zorundayız. İstikbal gençlerde" dedi.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Menemen harekatı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.