• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Evdeki hesap çarşıya uymadı

Evdeki hesap çarşıya uymadı

5.4.2020

Futbolu frenleyen korona transfer dengelerini altüst edince, Fenerbahçe'de de evdeki hesapları çarşıyı uymadı. Vedat Muriç, Ozan Tufan ve Altay Bayındır'a talepler hâlâ yoğun ancak teklifler düşük. Bu durum ise her ay 6 milyon Euro'luk futbolcu gideri olan yönetimi sıkıntıya sokuyor. Fenerbahçe'de yönetim indirim kararını kaptan Emre Belözoğlu aracılığıyla futbolculara iletti ama sadece gözden çıkarılan Mehmet Ekici ve Vincent Janssen'den olumlu yanıt geldi. Serdar Aziz ve H.Ali Kaldırım ise indirime sıcak bakıyor. Önümüzdeki sezon Euro ve dolar bazında değil, lira bazında ödeme yapmayı planlayan yönetim başta Vedat Muric, Max Kruse, Garry Rodrigues ve Jailson'dan fedakarlık bekliyor. Anlaşmaya yanaşmayan oyuncularla yollar ayrılacak.

Evdeki hesap çarşıya uymadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.