• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Göz-Göz de kemer sıkıyor

Korona virüs salgını nedeniyle lige verilen arada seyirci, naklen yayın, ürün satışı ve reklam gibi önemli gelirlerini kaybeden temsilcisinde yönetim futbolculara yapılan ödemeleri durdururken anlayış istendi.

Göz-Göz de kemer sıkıyor
Giriş Tarihi: 5.4.2020
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de etkisi derin bir şekilde hissedilen Kovid-19 virüs salgını spor kulüplerine de büyük darbe vurdu. Türkiye'de sportif faaliyetlerin durması sonrası Göztepe de ekonomik sıkıntı içine girerken naklen yayın, tribün gelirleri, ürün satışı ve reklam gibi gelirlerini kaybedince kemer sıkma politikasını uygulayamaya başladı. G.Saray, Beşiktaş, Trabzon ve Fenerbahçe gibi ekiplerin uyguladığı politikayı model alan Göz-Göz yönetimi, futbolcularla bir görüşme yaparak maaş ödemesini şimdilik durdurdu.

FUTBOLCU MAAŞLARI 2 MİLYON TL
Sarı-kırmızılı yönetim aylık 2 milyon lirayı bulan futbolcu maaşları için kaynak yaratamazken, sarı-kırmızılılardan belirsizlik ve kaos ortamı geçene kadar fedakarlık istedi. Şubat ve Mart maaşlarını alamayan futbolcular yönetime bu konuda destek verdi. Yönetimin önümüzdeki sezon sözleşmeleri biten ve devam edecek futbolcularla da görüşerek yıllık ücretlerinde indirim talep edecek.

■ BURAK HAKERLER

Göz-Göz de kemer sıkıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA