• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’da Aşan çok mutlu

Karşıyaka’da Aşan çok mutlu
Giriş Tarihi: 3.5.2020
Karşıyaka'da 6 yıldır forma giyen ve takım kaptanı olan Mustafa Aşan, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Mustafa ve Serpil Aşan çiftinin Diyarbakır'da Aren ismini verdikleri oğulları dünyaya geldi. Eşinin ve oğlunun sağlık durumlarının çok iyi olduğunu belirten yeşil-kırmızılı ekibin başarılı oyuncusu Aşan, "İkinci kez bu mutluluğu yaşadım. Aren de inşallah Kaf-Kaf'lı olarak büyüyecek" dedi. Bu arada Karşıyaka yönetimi, ihtiyacı olan vatandaşlara yardım etmeye devam ediyor. Yeşil-kırmızılı yönetim, Ramazan ayında da yardım kolisi dağıtmaya başladı.

■ GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Karşıyaka’da Aşan çok mutlu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA