• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'de değişim rüzgarları esiyor

'de değişim rüzgarları esmeye başladı. Sportif direktörlük görevine 39 yaşındaki Emre Belözoğlu, teknik direktörlük görevine ise 48 yaşındaki Hıvat teknik adam Nenad Bjelica getirilecek. Kiralık olan genç oyuncularda dahil olmak üzere Bjelica'nın isteğiyle 20 yaşındaki stoper Dario Maresic ile de irtibat kurulacak.

Fenerbahçe'de değişim rüzgarları esiyor

06.05.2020, 17:03 Güncelleme Tarihi: 06.05.2020, 17:10

Fenerbahçe yeni sezonda gençlik aşısı için düğmeye basacak. Üstelik gençlik rüzgarı en tepeden başlayacak. Sportif direktörlük görevine 39 yaşındaki Emre Belözoğlu, teknik direktörlük görevine ise 48 yaşındaki Hıvat teknik adam Nenad Bjelica getirilecek.

ELVIR BALJIC DE GELİYOR

Takvim'in haberine göre; Bjelica'nın yardımcılarından birisinin de Elvir Baljic (45) olması bekleniyor. Kadroya çok sayıda genç futbolcu katılacak. Mert Hakan ve Emre Kılınç için G.Saray ile ciddi bir rekabet söz konusu.

KİRALIK GENÇLER DÖNÜYOR

Kiralık olarak Belçika'da forma giyen Barış Alıcı ile Berke Özer takıma geri dönecek. 16 yaşındaki Ömer Faruk Beyaz'ın da A takımla çalışması bekleniyor. Bjelica'nın da önerileri olacak.MARESİC DE ADAYLARDAN

Bjelıca'nın ilk önerisinin ise Stade Raims'de oynayan 20 yaşındaki stoper Dario Maresic olduğu belirtiliyor. Bu arada geçen sezon fazla şans bulamayan Zajc'a da daha fazla şans verilecek.

Fenerbahçe Caner Erkin'i bekliyor

Fenerbahçe'de değişim rüzgarları esiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.