• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Maçlar ile ilgili kararı verecek

Maçlar ile ilgili kararı Bilim Kurulu verecek
Giriş Tarihi: 23.5.2020

TFF Kulüpler Birliği ile yaptığı toplantıda kalan maçların 12 Haziran'da normal statü ile oynanmasına karar verirken nihai kararın 28 Mayıs'ta verileceği açıklanmıştı. TFF maçların normal statüyle deplasmanlı olarak oynanmasını, Galatasaray mücadelelerin tek bir kentte İstanbul veya Antalya'da, Trabzonspor Karadeniz'de, Sivasspor ise Akdeniz'de oynanması yönünde görüş bildirmişti. Diğer kulüpler de bu konuda kararsız olduklarını belirtip topu Bilim Kurulu'na atmıştı. Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın maçların Antalya'da oynanması için araştırma yaptığı ancak son kararın 28 Mayıs'ta verileceği bildirildi.

Maçlar ile ilgili kararı Bilim Kurulu verecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA