• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

KSK’de gündem kongre

Karşıyaka Belediyespor Başkan Yardımcısı Kaan Akacun, “Turgay başkan göreve devam ederse karşına kesinlikle liste çıkarmayız” dedi

KSK’de gündem kongre

21.6.2020

Karşıyaka'da korono virüs nedeniyle ağustos ayında yapılacak olan genel kurul öncesi kulislerde hareketli günler yaşıyor. Kongre öncesi Karşıyaka Belediyespor Başkan Yardımcısı Kaan Akacun yaşanan gelişmelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Yeşil-kırmızılı kulüpte uzun yıllar yöneticilik yaptığını belirten Akacun, "Yaptığım görüşmeler dostlarımla fikir alışverişi. Turgay Büyükkarcı yönetimi yaşanan istifalar sonrası güç kaybetti. Eğer Turgay başkan, 'Ben yoruldum, devam etmeyeceğim. Yönetimi güçlendiremedim' derse biz ortaya çıkar ve güçlü bir yönetim oluşturmak için de kolları sıvarız.

İKİNCİ LİSTE OLMAZ
Ancak Başkan Turgay Büyükkarcı yola devam edecekse kesinlikle genel kurulda ikinci bir listeyle çıkmayız. Çift liste kulübe sadece zarar verir" dedi. Önceliklerinin genel kurul değil futbol takımının oynayacağı Play-Off olmasını gerektiğini ifada eden Kaan Akacun, "Futbol takımının kaderi henüz belli değil. Biz camia ve belediye olarak futbol ekibimize zorlu maçlar öncesinde nasıl yardım ederiz onun düşünmeliyiz" diye konuştu. Akacun, eski başkanlardan Cenk Karace'ye başkanlık teklifi sunmuş ve Cihan Büyükoral'dan da destek istemişti.

■ GÖRKEM TÜRKYILMAZ

KSK’de gündem kongre haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.