• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kiralıklar geri dönüyor

’ın sezon başında kiralık olarak verdiği Mirin ve Larin siyah-beyazlı ekibe dönecek.

Kiralıklar geri dönüyor
Giriş Tarihi: 30.6.2020

Gelecek sezonki trans-fer çalışmaları için ince eleyip sık doku-yacak olan Beşik-taş'ta sezon başında kira-lık olarak gönderilen Cyle Larin ve Isimat Mirin, siyah-beyazlı kulübe dönmek için gün sayı-yor. Fransa Ligue 1 ve Belçika Ligi'nin sona ermesiyle birlikte 2 fut-bolcu, Süper Lig'in bit-mesini beklemeye başladı. Fransa Ligi ekiplerinden Tou-louse'a kiralık olarak giden ve bu sezon takımıyla 16 maça çıkıp 1 gol atan Isimat Mirin için Beşiktaş yönetimi net kararını vermiş değil.

10 GOL, 5 ASİST

Bu futbolcunun satış listesine konacağı öğre-nilirken Z.Waregem'e giden ve 10 gol, 5 asist-le oynayan Larin'in ise 2,5 milyon Euro'luk satın alma opsiyonu bulunuyor. Z.Waregem opsiyonu kullanmak ister-se Larin yeniden Belçika'ya dönecek, aksi bir durumda ise teklifler değerlendirilecek.

Kiralıklar geri dönüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA