• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

KSK kenetlendi

Play-Off maçlarına odaklanan Karşıyaka’da Başkan Turgay Büyükkarcı, “Bundan sonra da tüm takımlarımız şahlanmaya devam edecek” dedi.

KSK kenetlendi

15.7.2020

Futbol ve basketbolda taraftarlarını heyecanlandıran, başarı odaklı antrenörleri takımın başına getiren Karşıyaka, voleybolda da takımı aralıksız 10 yıl A Milli Takım'da görev yapan Reşat Yazıcıoğulları emanet ederek gövde gösterisi yaptı. Basketbol A Milli Takım Antrenörü Ufuk Sarıca'yı geçen sezon takımın başına yeniden getiren, futbolda Soner Tolungüç ve Atilla Güneş'le özüne geri dönmeyi başardı. Futbolda 20 Temmuz'da Antalya'da başlayacak Play-Off maçlarına odaklanan Kaf-Kaf'ın kafasında 2. Lig'e çıkmaktan başka düşünce yok.

VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTUYORUZ
KSK Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Camiamızın yüzünü sportif anlamda yere baktırmayacağımıza söz verdik. Bu sözümüzü de yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın üstün gayreti ile tutuyoruz, bundan sonra da tüm takımlarımız şahlanmaya devam edecek" dedi.

GÖRKEM TÜRKYILMAZ

KSK kenetlendi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.