• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İzmir Büyükşehir’de Ahmet yuvada kaldı

İzmir Büyükşehir’de Ahmet yuvada kaldı

24.7.2020

Ülkemizde tekerlekli sandalye basketbolunun lokomotifi olan rekorlar takımı İzmir Büyükşehir Belediyespor, geçen sezon Avrupa Ligi'nin en değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ahmet Efetürk ile sözleşme yeniledi. 11 yıldır İzmir Büyükşehir Belediyespor'da fo rma giyen usta oyuncunun çok sayıda teklifi geri çevirdiğini belirten kulüp genel sekreteri Mustafa Ağme, "Önemli hedeflerimiz var" dedi. Avrupa'da Genç ve Ümit Milli Takım ile gittiği turnuvalarda sürekli All-Star Karması'na seçilen Ahmet Efetürk ise şunları söyledi: "Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden teklifler aldım ama kulübümde kalma kararı verdim. Burada olmaktan da çok mutluyum" şeklinde konuştu.

İzmir Büyükşehir’de Ahmet yuvada kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.