• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sağ bek için Mert Müldür

Sağ bek için Mert Müldür

31.7.2020

G.Saray'da Mariano ile yolların ayrılması sonrası sağ bek arayışları da sürerken İtalyan ekibi Sassuolo'da görev yapan Mert Müldür yeniden gündeme alındı. Sarıkırmızılılar daha önce kiralamaya yanaşmayan, satış içinde kapıyı 8 milyon Euro'dan açan Sassuolo'yla görüşme kararı aldı. Mert için bir kiralama teklifi daha hazırlanırken görüşmelerin sonucu merakla bekleniyor.

MARİANO A.MİNEİRO'DA
Bu arada kısa süre önce sözleşmesinin sona ermesiyle beraber takıma veda eden Mariano'nun yeni durağı belli oldu. Avrupa'dan da birçok teklif alan oyuncu Atletico Mineiro'yu seçerken oyuncunun önümüzdeki hafta başında imza atacağı bildirildi. Atletico Mineiro Başkanı Sergio Sette Camara da Galatasaray'dan ayrılan Mariano'nun transferini "Harika bir transfer daha! Hoş geldin Mariano" diye duyurdu.

Sağ bek için Mert Müldür haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.