• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yönetime altı yeni isim alındı

Yönetime altı yeni isim alındı

31.7.2020

Yukatel Denizlispor yönetim kuruluna 6 yeni isim eklendi. Ali Çetin başkanlığındaki yönetime Levent Çaputçu, Ozan Katrancı, Uğur Bağbaşlıoğlu, Serkan Başbuğ, Yavuz Cinkaya ve Osman Uğurlu davet yoluyla dahil oldu. Bu kapsamda yönetici sayısı 18 oldu. Yeni katılımlarla daha da güçlendiklerini belirten Çetin, "Denizlispor bu kentin tek ortak markası. Bu markayı daha da büyütmek için herkesin elinden geldiğince sorumluluk alması gerekiyor. Hayırlı olsun" dedi.

BAĞIŞ YAPMIŞTI
Katrancı, eski başkan Zafer Takrancı'nın oğlu. Yine yönetime alınan Yavuz Cinkaya'nın abisi Yasin Cinkaya da kulüpte yöneticilik yapmıştı. Ali Çetin başkanlığındaki Horoz'a 25 bin lira bağışta bulunan işadamı Yavuz Cinkaya, 2013'te Mehmet Özsoy'un başkan olduğu yönetimde yer aldı.

■ SEBAHATTİN ALP

Yönetime altı yeni isim alındı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.