• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'da işler yine karıştı

1'inci Lig'de aylardır içinde bulunduğu maddi ve idari krizlerden kurtulamayan, transfer yasağını açamadığı için 13 futbolcunun ayrıldığı kadrosunu da takviye edemeyen 'da yine bilinmezlik hakim.

Akhisarspor'da işler yine karıştı

07.10.2020, 16:10

Manisa Valiliği İl Hıfzıssıha Kurulu, 16230 sayılı kanunun koronavirüs ek tedbirleri konulu genelgeleri doğrultusunda dernekler, sivil toplum kuruluşları ve kooperatiflerde genel kurulların 1 Aralık 2020'ye kadar tekrar ertelenmesine karar verdi. Akhisarspor'un yarın saat 11.00'de yapılması planlanan kongresi bu nedenle iptal edildi.

Başkan Fatih Karabulut ve Asbaşkan Ali Kuloğlu'nun 2 hafta önce görevlerinden istifa edip yönetimdeki üyeliklerini ise sürdürdüğü yeşil-siyahlılarda imza yetkileri verilip, yönetim dışından başkanlığa getirilen Evren Özbey'in dernekler kanunu ve kulüp tüzüğü gereği başkanlığı sürdüremeyeceği öğrenildi. Akhisarspor'da yasal olarak görevi sürdüren yönetim, toplanıp formül bulmaya çalışacak. Kardeşleriyle birlikte sahibi olduğu futbol menajerliği şirketini kapattığını duyuran Özbey'in başka bir ünvanla başkanlık görevini yürütebileceği veya mevcut yönetim içinden tekrar başkan seçimi yapılabileceği belirtildi.

DHA

Akhisarspor'da işler yine karıştı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.