• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’dan Vali Kocabıyık’a ziyaret

Uşakspor’dan Vali Kocabıyık’a ziyaret

14.1.2021

2. Lig Beyaz Grup'ta ilk yarıyı 33 puanla Play- Off yarışında tamamlayan Uşakspor'da, kulüp başkanı Hikmet Kahraman ve yönetim kurulu, Uşak Valisi Funda Kocabıyık'ı makamında ziyaret etti. Başka Kahraman, Vali Kocabıyık'a Uşakspor'a yapmış olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Aşigolar, yardım kampanyası başlatmış, Vali Kocabıyık kulübe destek için 5 bin TL katkıda bulunmuştu. Ancak kırmızı- siyahlı yönetim, kentin desteğini göremedi. Uşakspor'a kentten sadece bugüne kadar 2 bin 200 TL'lik destek sağlandı. Kulüp başkanı Hikmet Kahraman, "Şehrin, takıma sahip çıkmasını istiyoruz" diyerek başarılı bir Uşakspor için birlik olmaları gerektiğini bir kez daha vurguladı.

Uşakspor’dan Vali Kocabıyık’a ziyaret haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.