• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Barselona'da en hızlı tur Bahattin Sofuoğlu'ndan

Milli motosikletçi Bahattin Sofuoğlu, Barselona'da düzenlenen Dünya Supersport300 resmi testlerini, 1.54.867’lik tur zamanıyla geçen en hızlı isim olarak tamamladı.

Barselona'da en hızlı tur Bahattin Sofuoğlu'ndan

31.03.2021, 09:16

Türkiye Motosiklet Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, İspanya'nın Barselona-Katalonya pistinde düzenlenen testler 41 yarışçının katılımıyla yapıldı.

Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu koordinesinde Biblion Yamaha Motox Takımıyla şampiyonada yer alan Bahattin Sofuoğlu, iki günlük testlerde en iyi tur zamanını yaparak sezona hazır olduğunu gösterdi.

Pistte iki gün boyunca 80 tur atan milli sporcu yeni parçalar denerken, motosiklet kurulumu üzerine de çalıştı.

Öte yandan milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu da Barselona'da yarın ve 1 Nisan Perşembe günü PATA Yamaha takımıyla Dünya Superbike Testi'ne çıkacak.

Barselona'da en hızlı tur Bahattin Sofuoğlu'ndan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.