• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Fethiyespor’da Ataçocuğu belirsiz

Fethiyespor’da Ataçocuğu belirsiz

22.5.2021

FETHİYESPOR'UN Play-Off yarı final karşılaşmalarında başarılı sonuç alamayıp, İskenderun FK'ya yenilerek finale çıkamaması camiayı üzüntüye boğarken, sözleşmesi sona eren teknik direktör Enver Ataçocuğu'nun durumu ise henüz belli olmadı. Ataçocuğu, "Yönetimin vereceğe her türlü karara saygılıyım. Ligin bitimine 3 hafta kala geldim, ilk hedefi tutturduk ama ikincisi olmadı. Takım liderken teknik direktör değiştirilmesini eleştirmeye devam ettiler. Yine de iyi bir görüntü ortaya koyduk. 31 Mayıs'ta sözleşmem bitiyor. Her şey o zaman belli olacak" diye konuştu.

Fethiyespor’da Ataçocuğu belirsiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.