• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“İnansınlar güvensinler”

Milli Takımımızın başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır taraftarlara seslendi, hedeflerinden bahsetti.

“İnansınlar güvensinler”

7.6.2021

Cuma günü start alacak Avrupa Şampiyonası için geri sayım başlarken A Milli Futbol Takımımızın kalecisi Uğurcan Çakır, dünAlmanya'da düzenlenen basın toplantısında takım içerisindeki aile ortamına vurgu yaptı. Grupta ilk karşılaşacakları İtalya'nın ekol olduğunu kaydeden Uğurcan Çakır, "Herkesin masasına gidip konuşabiliyorsunuz. Önemli bir duygu. Bu aile ortamı geldiğinde başarı geliyor. Burada çok güzel aile ortamı var. Herkes birbirini seviyor, sayıyor. Milli forma altında başarılara ulaşmak hedefim" dedi. "Her maça tek tek hazırlanıp hayalimize doğru yürüyeceğiz" diyen Çakır taraftara mesaj yolladı ve "Bu bizim Takımımız. Euro 2008'i, Euro 2016'yı hatırlıyorum. Euro 2008'de Nihat Ağabey'in attığı golden sonraki hisleri taşıyorum.

"FORMA HER ŞEYİN ÜSTÜNDE"
Milli Takım forması her zaman her şeyin üstündedir. Bize inansınlar, güvensinler. İnşallah biz de onların dualarını karşılıksız bırakmamak için çalışacağız" dedi. Burak Yılmaz'a da parantez açan başarılı file bekçisi "Burak Yılmaz zaten bizim çocukluğumuzun efsanelerinden. 35-36 yaşında Fransa'da yaptıkları da belli. Bize ışık tutuyor" diye konuştu.

“İnansınlar güvensinler” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.