• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan Kasapoğlu, olimpiyatlara hazırlanan sporcuları ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo 2020 Olimpiyatlarına hazırlanan milli sporcuları kamp yaptıkları İzmir’de ziyaret etti. Milli sporcuların antrenmanlarını izleyerek onlarla sohbet eden Bakan Kasapoğlu, barbeküde köfte pişirip sporculara ikram etti.

Bakan Kasapoğlu, olimpiyatlara hazırlanan sporcuları ziyaret etti
İHA

04.07.2021, 17:47

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tokyo 2020 Olimpiyatlarına hazırlanan milli sporcularla kamp yaptıkları İzmir Atletizm Yüksek Performans Merkezi'nde bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu, çalışma ziyareti için bulunduğu İzmir'de Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarına kota alan milli sporcular ile buluştu.Bakan Kasapoğlu, cimnastikte; Nazlı Savranbaşı, İbrahim Çolak, Ahmet Önder, Ferhat Arıcan, Adem Asil, boksta; Necat Ekinci, Bayram Malkan, Buse Naz Çakıroğlu, Esra Yıldız, Batuhan Çiftçi, tekvandoda; Hakan Reçber, yüzmede; Emre Sakçı, atletizmde; Tuğçe Şahutoğlu, Emel Dereli ve Paralimpik teniste ise Büşra Ün ile bir araya geldi.Milli sporcularla yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Bakan Kasapoğlu, olimpiyat hazırlıkları hakkında bilgi aldı. Milli sporculara ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Bakan Kasapoğlu, ardından sporcuların antrenmanlarını izledi.BAKAN KASAPOĞLU, BARBEKÜDE KÖFTE PİŞİRİP SPORCULARA İKRAM ETTİ
Bakan Kasapoğlu, daha sonra İzmir Atletizm Yüksek Performans Merkezi'nde barbeküde sporcularla buluştu. Izgaranın başına geçen Kasapoğlu, köfte pişirip, milli sporculara ikram etti. Milli sporculara Tokyo 2020'de çok güvendiğini ifade eden Bakan Kasapoğlu, başarı dileğinde bulunurken, sporculara olimpiyat özelinde hazırlattığı hediyeleri takdim etti.

Milli sporcular da Kasapoğlu'na verdiği destek ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bakan Kasapoğlu, olimpiyatlara hazırlanan sporcuları ziyaret etti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.