• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Somaspor’da yeni sezon startı haftaya

Somaspor’da yeni sezon startı haftaya

7.7.2021

2. Lig'in yeni takımlarından Somaspor'da, yeni sezon hazırlıklarının başlangıç tarihi belli oldu. Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açılamaya göre 2021-2022 sezonu startı 12 Temmuz Pazartesi günü Soma Belediye TFF Tesisleri'nde verilecek. Teknik direktör Burhanettin Basatemur, ilk etap çalışmalarıyla ilgili yaptığı açılamada, "Yeni sezon hazırlıklarına 12 Temmuz Pazartesi günü kendi tesislerimizde başlayacağız. İç transferde bize katkı verecek oyuncularımızla büyük ölçüde anlaştık. Sezona başlayacağımız tarihe kadar da dış transferi bitirmek istiyoruz. Hata yapmama ve bütçemizi aşmama adına biraz dikkatli ve yavaş gidiyoruz. Bunun farkındayız. Taraftarımızla yeniden buluşacağımız sezonda, keyif veren ve başarılı olacak bir takımı oluşturma çabamız yönetimimizle beraber devam ediyor" dedi.

■ SERVET SARUN

Somaspor’da yeni sezon startı haftaya haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.