• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akhisar’dan iki sporcuya davet

Akhisar’dan iki sporcuya davet

21.7.2021

Oryantiringde Akhisar'ı Milli heyecan sardı. Manisa'nın Demirci ilçesinde sezon finali olarak görülen Türkiye Oryantiring Şampiyonası'nın ardından Akhisar Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Zeliha Nur Araz ile Akhisar Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Hüseyin Gökay, Oryantiring Milli Takım kampı kadrosuna davet edildi. Akhisar Sportif Havacılık Spor Kulübü Oryantiring Takımı sporcusu Hüseyin Gökay ile Akhisar Zeynep Gülin Öngör MTAL Takımı sporcusu Zeliha Nur Araz, sezon boyunca şampiyonalara iştirak ederek topladıkları puanlar neticesinde ay-yıldızlı formayı hak etti. Akhisar, Türkiye Şampiyonası'ndan 3 ikincilik, 5 üçüncülük elde etmişti.

■ KENAN MOLLA

Akhisar’dan iki sporcuya davet haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.