• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Menteşe’ye plajda gururu yaşattılar

Menteşe’ye plajda gururu yaşattılar

21.7.2021

Kulüpler Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası'nda Menteşe Belediyespor Plaj Voleybol takımı sporcularından Ekin Ada Yıldırım ve Helin Gündoğan U-16 branşında Türkiye ikincisi olurlarken, Elif Solak ve Defne Daş ise U-14 branşında Türkiye üçüncülüğünü elde etti. Menteşe Belediyespor'un şampiyon sporcuları, antrenörleri Sertan İnce ile birlikte başarılarını Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş'le paylaştı. Sporcuları ve antrenörlerini başarılarından dolayı tebrik eden Gümüş, "Bünyemizdeki sporcularımızın yerel ve ulusal çapta elde ettikleri başarılar bizleri gururlandırıyor. Tüm sporcularımızı ve teknik ekibi tebrik" dedi.

■ FERDİ YAVUZ

Menteşe’ye plajda gururu yaşattılar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.