• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizli Basket üç senede zirve yaptı

Denizli Basket üç senede zirve yaptı

30.7.2021

YUKATEL Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Kulüp Başkanı Veli Deveciler, kulübün uzun bir geçmişinin olmadığının ve 2018 yılında kurulduğunun altını çizdi. Başkan Deveciler, "Aslında yeni bir takımız. Bu kulübün kuruluş tarihi logomuzun altında da yazıyor, 2018. Biz 2018'den itibaren, sıfırdan başlayan bir basketbol takımını 3 yıl içerisinde ulusal olarak en üst lige taşıdık" dedi. Deveciler, "Biz bu başarıyı bekliyorduk. Bir sene Türkiye Basketbol Ligi'nde oynadık. İlk yılımızda Basketbol Süper Lig'e çıkma şansımız vardı. Fakat bazı talihsizlikler yüzünden çıkamadık. Biz talihsizliklere rağmen işin peşini hiç bırakmadık ve hedefe ulaştık. Bu çok önemli bir başarı. İnanın insanlar bu işi becerebilmek için en az 10'ar, 20'şer yıl uğraşıyorlar. Yine de başaramıyorlar. Bu ligde olmak bizim için rüya, hayal gibi inanılmaz bir şey" dedi.

SEBAHATTİN ALP

Denizli Basket üç senede zirve yaptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.