• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Akhisarlı atletler madalyaya abone

Akhisarlı atletler madalyaya abone

14.9.2021

AKHİSAR Gençlik ve Spor Kulübü atletizm sporcuları Sadık Başar ve Tülay Öncüer başarıya doymuyor. İki başarılı atlet, 13. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusu'nda 12 bin 500 kilometrelik zorlu parkurda erkekler kategorisinde Sadık Başar üçüncü ve aynı parkurda kadınlar kategorisinde Tülay Öncüer ikinci oldu. Kulübün milli antrenörü Nihat Sarıdağ, "Sporcularımızla yaklaşık bir yıldır aralıksız yoğun tempoda çalışıyoruz. Daha önce ulusal başarılarımızı elde etmiştik. Kısa zamanda şehrimize uluslararası alanda ilk başarımızı getirdik. Kulüp başkanımız Hasan Hüseyin Oktay'a ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk'e destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi. Başkan Oktay, "Sporcularımız gecelerini gündüzlerine katarak ve çok çalışarak hedefe ulaştılar. Daha nice ulusal ve uluslararası başarılar getireceklerine inanıyorum" dedi.

■ KENAN MOLLA

Akhisarlı atletler madalyaya abone haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.