• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Futbolumuzu yabancılar yönetiyor”

Tecrübeli hoca Samet Aybaba Denizli’deki seminerde öğrencilerle buluştu ve flaş açıklamalarda bulundu

“Futbolumuzu yabancılar yönetiyor”

25.11.2021

DENİZLİ'DE öğrencilerin düzenlediği programa katılan Samet Aybaba, flaş açıklamalarda bulundu. Aybaba Türk futbolunu yabancıların yönettiğini ifade etti. Aybaba, "Futbolun kontrolü bizim yerli oyuncularımızdan çıktı. Çünkü 14 yabancı oyuncu var. Bunlar etkililer ve büyük paralar alıyorlar. Kulübü onlar yönetmeye çalışıyorlar. Oyuncuyu beğenmiyorlar, hocayı beğenmiyorlar. Ben baya çalıştım ve Türk futbolunun kurtuluş reçetesi konusunda yazı yazdım. Biz ne zaman iskeleti Türk oyunculardan kurarız. O zaman başarılı oluruz" ifadelerini kullandı.
“Futbolumuzu yabancılar yönetiyor” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.