• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sökeli yüzücüler final biletini kaptı

Sökeli yüzücüler final biletini kaptı

26.11.2021

SÖKELİ sporcular, Isparta'da yapılan Yüzme Grup Yarışları'na damga vurdu. Daha önce Nazilli'de yapılan il birinciliğinde barajı geçerek grup yarışlarına katılım hakkı elde eden Sökeli yüzücüler, Isparta'da gerçekleşen grup yarışlarından da başarıyla döndü. Ege Yükselen Spor Kulübü sporcuları Derin Deviren, Masal Bayram, Alya Dabağ ve Umut Özdemir grup barajlarını geçti, Türkiye finallerini garantiledi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Söke yüzme branşında çok iyi yerlere geldi. Önümüzdeki zamanda bunların sonuçlarını hep beraber yaşayacağız. Söke Belediye Başkanı'mız Levent Tuncel'e destekleri için çok teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verildi.
Sökeli yüzücüler final biletini kaptı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.