• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altay'da kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu güven tazeledi

Süper Lig ekiplerinden Altay’da kulüp başkanlığına Özgür Ekmekçioğlu tekrar seçildi. Yeni sezonda 30 Ekim'den itibaren maçlarını Alsancak Stadı’nda oynayacaklarını kaydeden Ekmekçioğlu, “Evimize dönüyoruz. Sözümüz yerde kalmadı. En büyük gurur bu oldu.” dedi.

Altay’da kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu güven tazeledi

28.06.2021, 17:52 Güncelleme Tarihi: 28.06.2021, 18:08

İzmir Atatürk Stadı'ndaki Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İzmir Şubesi'nin toplantı salonunda gerçekleşen kongrede Ekmekçioğlu başkanlığındaki tek liste yer aldı. Toplam 110 üyenin oy kullandığı seçimde Özgür Ekmekçioğlu güven tazeledi.

Ekmekçioğlu, yaptığı konuşmada, Süper Lig'de kalıcı olacaklarını söyledi.

Yeni sezonda 30 Ekim'den itibaren maçlarını Alsancak Stadı'nda oynayacaklarını kaydeden Ekmekçioğlu, "Evimize dönüyoruz. Sözümüz yerde kalmadı. En büyük gurur bu oldu." dedi.

Ekmekçioğlu, kulübün 174 milyon lira borcu olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Bugünden sonra kulübümüzü çok daha iyi temsil etmek zorundayız. Bambaşka bir ortamdayız, Süper Lig'deyiz. Ben yapıcı eleştiriye sonuna kadar varım. Her zaman şeffaflıktan yanayız. Bu kulüp özel hesap dönemine geçiyor. Bunlar oturdukça hesaplar daha da şeffaflaşacak. Kulübümüzün tüm değerlerine sahip çıkmalıyız."

Ekmekçioğlu başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Cem Torunoğlu, Levent Doğanoğlu, Gökhan Kışla, Zeki Sökmen, Murat Sarıçelik, Maksut Karaosman, Murat Günaçtı, Çağatay Akar, Kenan Tiyanşan, Ali Cenk Kentli, Kerem Sancak, Fırat Sancak, Ömer Emre Kubba, Onur Uyanık, Aykut Dikencik.

Altay'da kulüp başkanı Özgür Ekmekçioğlu güven tazeledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.