• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altay’dan Karşıyaka’ya dost eli

Karşıyaka yönetimi 5 yıldır süren transfer yasağını kaldırmak için yoğun mesai harcarken, camiadan verilen desteğin yanı sıra bir destek de İzmir’in köklü spor kulübü Altay’dan geldi. Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı’yı arayan Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu, transfer yasağına neden olan dosyalardan birini de kendilerinin karşılayacağını söyledi.

Altay’dan Karşıyaka’ya dost eli

29.07.2021, 10:59

Karşıyaka yönetimi 5 yıldır süren transfer yasağını kaldırmak için yoğun mesai harcarken, camianın belli kesiminden gelen destek, güç ve moral oldu. TFF 3. Lig'den kurtulmak için 'Zincirleri Kırıyoruz' sloganıyla kampanya başlatan ve son olarak 3 yıllık futbol kombinelerini satışa sunan yönetim, transfer yasağını kaldırma noktasında sona yaklaştı.

Yasağın kalkması konusunda bir diğer güzel destek de Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu'ndan geldi. Altay Başkanı Ekmekçioğlu, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı'yı arayarak transfer yasağına neden olan dosyalardan birini de kendilerinin karşılayacağını söyledi.

Az çok demeden yanlarında olan ve transfer yasağının kaldırılması için destek veren herkese, her gruba teşekkür eden Büyükkarcı, "Biz birlikte güçlüyüz. KSK benim değil bizim kulübümüz. Bu destek arttıkça yasağı kaldırma süremiz de kısalacak. Camiadan bu konuyla ilgili daha çok işbirliği bekliyoruz. Taraftarlarımız için de 3 yıllık futbol kombine kartlarını satışa çıkardık. Kombinelere büyük ilgi olacağını düşünüyoruz. Karşıyaka'nın futbolda hak ettiği yere gelmesi için projelerimiz, çalışmalarınız artarak sürecek. Yasağın kalkması konusunda böylesine güzel ve anlamlı bir adım atan Altay Başkanı Özgür Ekmekçioğlu'na ve Altay camiasına sonsuz teşekkür ediyoruz. Son yıllarda ortaya çıkan sporun yalnızca çekişmeden ibaret olduğu yönündeki anlayış, bu tarz karşılıksız ve birbirini yüceltmeye çalışan bakış açısıyla yıkılacak, sporun gerçek ruhuna ulaşmamıza vesile olacaktır" dedi.

Altay’a Meksikalı kaleci KSK son düzlükte

Altay’dan Karşıyaka’ya dost eli haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.