• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altınordu’da yeni dönem

Geçen hafta emeklilik yaşının geldiğini belirten başkan , “Patronaj dönemi bitiyor, kurumsal yönetim dönemi başlıyor” dedi.

Altınordu’da yeni dönem
Giriş Tarihi: 20.10.2020

Altınordu'da geçen hafta emeklilik yaşının geldiğini açıklayan başkan Seyit Mehmet Özkan, kulübün nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda yazı yayınladı. Başkan Özkan, "Altınordu Arması Yediemini olarak ancak tohum atabilirim, filizler çıkarılmasına katkı koyabilirim. Önemli olan Altınordu'nun geleceğini sağlam temeller üzerine oturtmak. Artık patronaj dönemi bitiyor, kurumsal yönetim dönemi başlıyor" dedi. A takımın kulübün vitrini olduğunu belirten başkan Seyit Mehmet Özkan şöyle devam etti: "Geride koskoca bir organizasyon var. Altınordu'yu A takım, hazırlayıcı takım, akademi, futbol okulları, mağaza, temsil ve sporcu sağlığından oluşan 7 icra kurulu yönetecek. İcra kurulları, belirlenen ilkeler doğrultusunda ve planlanan denk bütçelere sadık kalarak yönetim sergileyeceklerdir. 2020-2021 sezonu A takım gider bütçesi 24 milyon TL, futbolcu ücretleri, giderler yüzde 40'ı aşamaz."


OĞULCAN KAPIŞMASI
ALTINORDU'NUN vitrine çıkardığı Oğulcan Ülgen'e Galatasaray'ın ardından Fenerbahçe de resmen talip oldu. İki ezeli rakip bir transferde daha karşı karşıya gelirken Fenerbahçe'nin bir adım önde olduğu belirtildi.

Altınordu’da yeni dönem haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA