• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Altınordu kenetlendi

Kulüp Derneği BaşkanıSinan Bezircilioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, kritik 90 dakika öncesi Spor-Toto 1. Lig’de küme düşme hattında yer alan kırmızı-lacivertli ekibi ziyaret ederek, moral verdi

27.11.2021

Altınordu kenetlendi

Spor Toto 1. Lig'de yarın evinde zirve ortağı Ankaragücü ile oynayacağı zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren düşme hattındaki Altınordu'ya dernek yönetimi antrenman ziyareti yaparak moral verdi. Altınordu Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Bezircilioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Selçuk İsmet Orhunbilge Tesisleri'nde yapılan antrenman sonrası teknik heyet ve oyunculara çiçek verip, baklava ikram etti. Kırmızı- lacivertli kafile, tesislerinde kritik 90 dakika öncesi birlik ve beraberlik mesajı vererek düşme hattından kurtuluş ışığını yaktı.

HER SONUÇTA SİZİN YANINIZDAYIZ
Dernek Başkanı Bezircilioğlu, son 5 müsabakasını kaybeden İzmir temsilcisine, "Bizler sizleri çok seviyoruz. Altınordu bizim takımımız, alacağınız her türlü sonuçta sizlerin yanınızdayız. Başarılı olacağınıza inanıyoruz" dedi. Teknik direktör Hüseyin Eroğlu, "Derneğimizin bize vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz. Daha önceki yıllarda böyle süreçler yaşadık fakat toparlanmayı bildik. Şu anda bir geçiş süreci yaşıyoruz" diye konuştu.

Oynanan futbol ümit veriyor
Ankaragücü'nün güçlü bir takım olduğunu dile getiren Hüseyin Eroğlu, "Son haftalardaki güzel oyunumuzu skorla birleştiremedik ama oynanan oyun umut vermeye başladı. Bir yerden sonra güzel oyun skor da getirecektir. Sahadan 3 puanla ayrılan taraf biz olmak istiyoruz" dedi.