• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Dorukhan krizi

Beşiktaş’ın yıldız ismi için Real Betis kulübünün devreye girdiği öne sürüldü.

Dorukhan krizi

1.3.2021

Beşiktaş'ta Dorukhan Toköz'ün geleceği belir-sizliğini korurken dün de flaş bir iddia ortaya atıldı. İspanyol basınından gelen bil-gilere göre milli futbolcunun yeni durağı La Liga olabilir. İddialara göre sezon sonunda önceliğini bonservissiz yıl-dızlara veren Real Betis'in Dorukhan ile el sıkıştığı belirtildi. Carvalho'ya gele-cek iyi bir teklifin Betis yönetimi tarafından olumlu değerlendirileceği, yıldızın satılması halinde orta sahanın Dorukhan'a emanet edileceği dile getirildi. Dorukhan için Udinese ve Lazio'nun da beklemede olduğu bilinirken futbolcunun durumu bir-kaç gün içerisinde netleşecek.

Dorukhan krizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.