• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Beşiktaş’ta sıkıntı var

Siyah-beyazlılarda tecrübeli teknik direktör Sergen Yalçın 10 numara bölgesi için çözüm arıyor. Savunma da alarm veriyor.

Beşiktaş’ta sıkıntı var

19.4.2021

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, 10 numara sıkıntısına çözüm arıyor. Tecrübeli teknik adam, ideal on birinde tam 9 futbolcudan hiçbir şekilde vazgeçmezken, sol bekte N'Sakala ve Rıdvan'ı değişmeli oynatıyor. Ancak Sergen Yalçın'ın futbol deyimiyle bir türlü 'adamını' bulamadığı mevki ise 10 numara pozisyonu oldu. Siyah-beyazlı takımda bu bölgede 3 futbolcu olmasına rağmen, Sergen Yalçın, istediği verimi tam olarak alamadı. 10 numarada sezona Kayserispor'dan kiralanan Mensah ile başlayan Sergen Yalçın, 35 haftalık periyotta Ljajic, Oğuzhan ve Mensah arasında değişen tercihlerde bulunurken, zaman zaman Dorukhan Toköz ve 38 yaşındaki Kanadalı Atiba'yı bile bu bölgede denedi. Sergen Yalçın buna rağmen umduğunu bulumadı.

SAVUNMADA DA SANCI YAŞANIYOR
Beşiktaş savunmada da sıkıntı yaşıyor. Son 5 maçta sadece 2 galibiyette kalan Kara Kartal son 7 maçta 9 gol yedi. İstanbul ekibi kaleyi bir türlü kapatamadı.

Beşiktaş’ta sıkıntı var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.