• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Denizlispor kenetlendi

Altaş Denizlispor Kulübü’nde yöneticiler, teknik heyet ve oyuncularla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Mehmet Uz, “Artık havaya girdik. Takım çok mutlu” dedi

18.11.2021

Denizlispor kenetlendi

Altaş Denizlispor'da yöneticiler, teknik heyet ve oyuncularla kahvaltıda bir araya geldi. Marla Restoran sponsorluğunda gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna başkan Mehmet Uz, yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve aileleri katıldı. Tekke'nin dümene geçmesiyle yeni sayfa açan Horozlar üst sıralara çıkmayı hedefliyor. Kahvaltıda bir konuşma yapan kulüp başkanı Mehmet Uz, "Futbolcularımızı çok seviyoruz. Yöneticilerimizin ve futbolcularımızın bu tür organizasyonlara ihtiyacı var" diye konuştu.

ÇATALOK'A TEŞEKKÜRLER
Uz, "Yeni hocamız ile birlikte güzel bir hava yakaladık. Yönetim kurulu arkadaşlarımız elinden gelenin fazlasını yapıyor, bu birliktelik ile başarılı sonuçlara ulaşacağız. İlk hedefimiz gemiyi limana yanaştırmak. Kümede kalmak tek amacımız" dedi. Kahvaltının ardından hatıra fotoğrafı çektiren yeşil-siyahlı yöneticiler ve futbolcular, kahvaltı organizasyonuna sponsor olarak ev sahipliği yapan Marla Restoran sahibi Ramazan Çatalok'a teşekkür etti, ismi yazılı Denizlispor forması hediye etti.

İLK DEVRE İÇİN HEDEF BELİRLEDİ
SPOR Toto 1. Lig'de milli maç arasına 11 puanla 14. sırada giren Altaş Denizlispor'da, başkan Mehmet Uz, ilk devre için hedef belirledi. Pazar günü sahalarında karşı karşıya gelecekleri Ankara Keçiörengücü'nü yenmekten başka bir şey düşünmediklerini anlatan Uz, "Biz rakiplerimize oranla lige dezavantajlı şekilde başladık. Takımımızı geç kurduk. Haftalar geçtikçe eksiklerimizi tamamlamaya çalıştık. Her geçen hafta tüm takımlar eksiklerini tamamlıyor. Geçen seneden 2 futbolcumuz kaldığı için yeni bir yapılanmaya gitmek zorunda kaldık. Bu maçta çıkışa geçeceğiz" dedi.

DENİZLİ KARADENİZLİLER DERNEGİ'NDEN ZİYARET
DENİZLİ Karadenizliler Derneği Başkanı Birol Konak ve yönetim kurulu üyeleri, kulüp başkanı Mehmet Uz ve teknik direktör Fatih Tekke'yi ziyaret etti. Haluk Ulusoy Tesisleri'nde yeni göreve gelen Tekke'ye başarılar dileyen Konak, başkan Uz ve yönetim kuruluna da destek sözü verdi.

■ SEBAHATTİN ALP